Year of CHAlleNGES

Nový rok, nový začátek, nové já…novoroční předsevzetí jsou vždy plná odhodlání 1. ledna, ale během prvních pár dní nového roku jsou předsevzetí ta tam. Moc dobře víme, že není jednoduché si udržet motivaci na cestě za svými cíli. AEGEE-Praha je tu od toho, aby svým členům pomohlo z roku 2018 a členství v jedné z největších evropských studentských organizací, vytěžit co nejvíce. A protože “ve dvou se to lépe táhne” a “bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic”, rozhodli jsme se do toho pustit společně a vzájemně se podporovat.

Year of CHAlleNGES je nový projekt AEGEE-Praha, který spočívá v tom, že na každý měsíc bude vyhlášena výzva, v jejímž duchu se ponesou týdenní aktivity AEGEE-Praha. Pro splnění jednotlivých měsíčních výzev je tedy nutné alespoň jednou týdně vykonat aktivitu, která je s tématem měsíce spojena, což znamená, že pokud se účastníš našich pravidelných meetingů, máš vystaráno 🙂

Aktivity si zaznamenávej do dokumentu, ve kterém můžeš sledovat nejen svůj pokrok, ale také aktivitu ostatních, takže s lepšími členy můžeš soupeřit a ty méně aktivní motivovat k lepším výkonům.

 

English