28.narozeniny AEGEE-Praha

Tak jsme zase o rok starší! V sobotu 1.6. oslavila naše anténa AEGEE-Praha ve Stromovce své 28. narozeniny. Máme radost, že jsme se mohli potkat s našimi nováčky, ještě předtím než se rozprchnout po celé Evropě na Letní Univerzity a také nás potěšila hojná účast starších členů, přičemž s některými to bylo setkání po opravdu dlouhé době.

 

Skvělá atmosféra byla podpořena krásným slunečným počasím, dobrým jídlem z grilu a doprovodným programem v podobě stolních her, frisbee a flunky-ballu. Nemohl chybět ani tradiční narozeninový dort a ocenění nejstatečnějších členů, kteří zapili a oslavili (a ve zdraví přežili) další rok postupně všech 3 českých antén. Následná After-party se přesunula do centra města pod dohledem našeho zkušeného party-responsible.

Děkujeme vám – našim členům, přátelům z AEGEE-Plzeň, AEGEE-Brno, AEGEE-Bratislava a všem dalším následovatelům AEGEE, že jste s námi oslavili další skvělý rok. Doufáme, že jste si všichni užili oslavu stejně dobře jako my a těšíme se, že se i na příští akci sejdeme v takto dobré partě a v hojném počtu.

AAA Board

English