Užitečné rady a tipy při cestování – přednáška 11.4.

At už se připravujete na letní univerzitu, na evropský meeting nebo obecně milujete cestování, tak určitě každý z nás přemýšlí, jak si užít cestování na maximum a zároveň snížit náklady na minimum.

Nechte se inspirovat radami a tipy na webu ara.cz, který provozuje jeden z našich členů Jan Konáš a objevte možnosti a informace, které se hodí při každém plánování cesty do zahraničí.

Chceme snížit náklady na minimum, tak se musíme zaměřit na letenky a ubytování!

Máme letenky a ubytování? Pak už se jenom zabalit, sjednat cestovní pojištění a můžeme vyrazit.

Stalo se vám, že měl let zpoždění nebo dokonce byl zrušený? Víte, že stačí víc jak tři hodiny zpoždění a máte šanci získat finanční odškodnění až 600 EUR? Existují evropská nařízení, která nás chrání a dávají nám daleko větší práva. Aerolinky doufají v naši neznalost a lhostejnost. Deset minut čtení a můžeme se ocitnout na druhé straně břehu:

Jedná se o základní věci při cestování. Mnoho dalších tipů se dozvíte v sekci rady na cesty. Vyhraňte si chvilku a projděte si články nebo se zastavte na přednášce a otevřete se všem možnostem cestování.

Přestože nastudování těchto podstatných věcí zabere malou chvilku, ví o nich pouze hrstka lidí. Myslete na to, že štěstí při cestování přeje připraveným!

English