Online hlasování

Vážení členové AEGEE-Praha,

stejně jako minulý rok jsme se rozhodli dát příležitost ovlivnit směřování AEGEE-Praha i takovým členům, kterým nevyhovuje termín pro hlasování a volby a nebo jsou delší dobu v zahraničí. Bude tedy zpřístupněno hlasování a možnost volit nový Board online. Pravidla:

  • Hlasovat je umožněno prostřednictvím jednoznačně identifikovatelné e-mailové adresy pro členy AEGEE-Praha – hlasovat je možné v čase od 20.45 do 21.15 na e-mailovou adresu aegee@aegee-praha.cz, která bude v tomto čase otevřena supervisorovy voleb pro započítání hlasů – hlasovat je možné o schválení Activity reportu, schválení čestného členství Ivana Gálika a volit Board AEGEE-Praha.
  • Pokud má člen AEGEE-Praha zájem hlasovat a volit, je třeba se registrovat zasláním e-mailu na aegee@aegee-praha.cz do 20.30 ve dni voleb.
  • Po registraci k volbám online obdrží člen hlasovací lístek jako členové přítomni na Lokální Agoře AEGEE-Praha, který vyplní a odešlou v oznámeném čase. Pro hlasování o Activity Reportu a čestném členství Ivana stačí vepsat svůj souhlas či nesouhlas do textu e-mailu.
English