Dubnové akce

Ahoj AEGEEané,

zaznamenali jste, jak nezvykle krásné počasí jsme tu měli za poslední měsíc? ANO, konečně je tady pořádné jaro a s ním i celá řada novinek!

V dubnu jsme uspořádali dvě informační schůzky o projektu Summer University (SU) pro ty, kteří chtějí zažít to  nejlepší léto plné dobrodružství. Naši členové poskytli klíčové informace o SU a podělili se o jejich zkušenosti, zážitky a hromadu TIPŮ. I když oficiální deadline pro přihlášky na SU už proběhl, sledujte https://www.projects.aegee.org/suct/su2018/index.php pro možnost přihlásit se na Open Call.

18. dubna se uskutečnil Local Training Course (LTC), během kterého jsme poznali naše skvělé nováčky, blíže jim představili činnost naší organizace a její projekty. Prostřednictvím interaktivních workshopů se zaměřili na oblast neformálního vzdělávání a předali užitečné rady a tipy pro napsání úspěšného motivačního dopisu na Summer University.  Jsme moc rádi, že nováčci již vystrkují růžky a začínají se aktivně angažovat v AEGEE-Praha!

 

 

Jaro tradičně patří Agoře – největšímu a nejdůležitějšímu statutárnímu eventu AEGEE. V rámci jarní Agory se v Krakově sešlo více než 850 členů, kteří přispěli k určení budoucího směřování AEGEE. 5 dní plných workshopů, diskuzí, voleb, zábavy, ale hlavně motivovaných a inspirativních lidí. Výsledky Agory byly odprezentovány na členské schůzce (pro více info je možné kontaktovat Board AEGEE-Praha). Poděkování patří zástupcům z AEGEE-Praha, kteří naši anténu hrdě reprezentovali.

 

 

 

 

Pokud vás zajímá více o dění kolem AEGEE, sledujte online AEGEE magazín (http://www.zeus.aegee.org/magazine/).

Přejeme krásné slunečné dny a našetřete síly na oslavu 27. narozenin AEGEE-Praha již 26.května!

English