Dubnový report

Ahoj AEGEEané,

Zaznamenali jste, jak nezvykle krásné počasí jsme tu měli za poslední měsíc? ANO, konečně je tady pořádné jaro a sním i celá řada novinek!

V dubnu jsme uspořádali dvě Summer University (SU) informační schůzky pro ty, kteří chtějí zažít to co úplně nejlepší léto. Naši členové jim poskytli obecné informace o SU a podělili se o jejich zkušenosti a hromadu TIPŮ. I když deadline pro normální přihlášky na SU už proběhl, sledujte https://www.projects.aegee.org/suct/su2018/index.php pro open calls.

Také jsme měli příležitost poznat naše skvělé nováčky (a s nimi i pár starých členů, kteří vstali z mrtvých) během našeho Local Training Course a jsme moc rádi, že někteří z nich se začínají angažovat v žití AEGEE!!

 

 

Kromě toho se konala jarní Agora (valné shromáždění AEGEE) v Krakově, které se zúčastnilo více než 800 členů! 5 dní plných workshopů, diskuzí, voleb a hlavně zábavy. Z této události je třeba zdůraznit volbu nové Comité Directeur (CD) a hlavně poděkovat našim zástupcům z AEGEE-Praha za jejich reprezentaci.

 

 

 

Pokud vás zajímá více o dění kolem AEGEE, sledujte online AEGEE magazín (http://www.zeus.aegee.org/magazine/).

Užívejte skvělé a slunečné jarní pohody a nezapomeňte našetřit síly na narozeniny AEGEE-Praha 26.května!

English