Den s AEGEE-Praha

Ahoj!!

Rádi bychom tě pozvali na Den s AEGEE-Praha, která je jednou ze studentských organizací podílející se na aktivitách nejen pro studenty na VŠE. Protože máme my, studenti VŠE ve středu 26.4. volný den, co ho strávit jinak a zjistit jaké jsou možnosti v rámci studentských spolků, poznat nové lidi a společně se pobavit? 🙂

Vůbec nevadí, že jsi o AEGEE nikdy neslyšel/a nebo se neúčastnil/a žádného z našich setkání. Nebude to jen o nás, ale i o TOBĚ, a především o tom, co tě baví.

PŘIHLAŠ SE do úterý 25.5.: https://docs.google.com/a/aegee-praha.cz/forms/d/e/1FAIpQLSfMYIpacwebjWCxStbQU_PeEWyepN3KHBaQT8LSrJpH2ETiOw/viewform

Na celý den (i noc 🙂 ) máme připravenou spoustu zajímavých aktivit a her, budeš mít možnost poznat jaké příležitosti ti nabízí jedna z největších evropských studentských organizací AEGEE, vyzkoušíš si týmovou spolupráci jinak nebo si otestuješ své jazykové dovednosti a propustíš uzdu kreativitě. Na závěr našeho společně stráveného dne na tebe bude čekat první a nefalšovaný zážitek z Evropské noci, která je tradiční součástí téměř všech projektů.

Většina programu bude probíhat v Coworkingové místnosti na VŠE a pokud nám to počasí dovolí, přesuneme se i ven do Riegrových sadů. 🙂 Podrobný program dne zde zveřejníme během příštího týdne.

Moc se na vás všechny těšíme!!
Vaše AEGEE-Praha 😉

 

Fotka uživatele AEGEE-Praha.

English