AEGEE-Praha oslavilo 26. narozeniny

Grilování, flunky ball, obří dort a mladí lidé všude kolem. Tak vypadala oslava 26. narozenin pražské antény studentského spolku AEGEE.
Kromě členů AEGEE-Praha se jí zúčastnili i „AEGEEans“ z Eindhovenu a z Bratislavy, takže o mezinárodní účast bylo postaráno. Oslava se konala v Praze na Letné a zdá se, že lepší místo jsme snad ani nemohli vybrat. Někdo hrál badminton, někdo jezdil na longboardu, ale téměř všichni si zahráli Flunky ball a lidé procházející kolem se se zájmem zastavovali a pozorovali hru.
Později odpoledne jsme se přesunuli do nedaleké zahrádky, kde jsme grilovali všechny možné dobrůtky a vychutnávali si točené nápoje, které nám v tak horkém dni přišly k chuti. Došlo i na hraní na kytaru a společné zpívání, odvážnější si i zatancovali. Večer jsme se přesunuli zase o pár metrů dál do klubu pod širým nebem, kde jsme si za zvuků hudby užívali překrásného výhledu na Prahu. Úžasná a uvolněná atmosféra celého dne i večera zasáhla některé účastníky natolik, že se ještě poté přesunuli do baru v centru města, kde někteří vydrželi až do ranních hodin.
Zkrátka oslava jak má být.
Teď nezbývá nic jiného, než ještě jednou popřát AEGEE-Praha všechno nejlepší k narozeninám a těšit se na nadcházející akce, kterých nebude málo a taky na to, až se opět za rok sejdeme a oslavíme další narozeniny ve stejně skvělém stylu. Na fotky z akce se podívejte zde.

 

26 bithdazy

 

Kateřina Kubová

English