Den s AEGEE-Praha

Ahoj!!

Rádi bychom tě pozvali na Den s AEGEE-Praha, která je jednou ze studentských organizací podílející se na aktivitách nejen pro studenty na VŠE. Protože máme my, studenti VŠE ve středu 26.4. volný den, co ho strávit jinak a zjistit jaké jsou možnosti v rámci studentských spolků, poznat nové lidi a společně se pobavit? 🙂

Vůbec nevadí, že jsi o AEGEE nikdy neslyšel/a nebo se neúčastnil/a žádného z našich setkání. Nebude to jen o nás, ale i o TOBĚ, a především o tom, co tě baví.

PŘIHLAŠ SE do úterý 25.5.: https://docs.google.com/a/aegee-praha.cz/forms/d/e/1FAIpQLSfMYIpacwebjWCxStbQU_PeEWyepN3KHBaQT8LSrJpH2ETiOw/viewform

Na celý den (i noc 🙂 ) máme připravenou spoustu zajímavých aktivit a her, budeš mít možnost poznat jaké příležit...

Read More

Rozhodnutí Boardu AEGEE-Praha o povinnostech zájemců o účast na Letní univerzitě

Naši milí členové,

Touto cestou bychom vás chtěli informovat o nově zavedeném kritériu pro členy AEGEE-Praha, kteří se přihlásí na Summer University. Během včerejšího Board Meetingu, kterého jste všichni měli možnost se zúčastnit, bylo všemi přítomnými členy odhlasováno a schváleno následující:

Povinná účast na LTC (Lokální tréningový kurz) nebo 2 pravidelných schůzkách pro všechny členy AEGEE-Praha přihlašující se na Summer University.

K tomuto kroku nás vedl přednostně zájem, abychom členy, které posíláme za naši anténu osobně poznali a seznámili je s myšlenkou AEGEE a fungováním naší pobočky a organizace jako celku.

Board AEGEE-Praha

Read More

Online hlasování

Vážení členové AEGEE-Praha,

stejně jako minulý rok jsme se rozhodli dát příležitost ovlivnit směřování AEGEE-Praha i takovým členům, kterým nevyhovuje termín pro hlasování a volby a nebo jsou delší dobu v zahraničí. Bude tedy zpřístupněno hlasování a možnost volit nový Board online. Pravidla:

  • Hlasovat je umožněno prostřednictvím jednoznačně identifikovatelné e-mailové adresy pro členy AEGEE-Praha – hlasovat je možné v čase od 20.45 do 21.15 na e-mailovou adresu aegee@aegee-praha.cz, která bude v tomto čase otevřena supervisorovy voleb pro započítání hlasů – hlasovat je možné o schválení Activity reportu, schválení čestného členství Ivana Gálika a volit Board AEGEE-Praha.
  • Pokud má člen AEGEE-Praha zájem hlasovat a volit...
Read More

Kandidáti do Boardu AEGEE-Praha 2016/2017

Již tento čtvrtek 10.11. v 19.45 se uskuteční Lokální Agora AEGEE-Praha, kde budeme volit nový Board pro období 2016/2017. Board (anebo správně česky Výbor) je hlavní řídící orgán AEGEE-Praha. Volby proběhnou v Rajské budově VŠE v místnosti RB 210 a možnost hlasovat mají všichni aktuální členové AEGEE-Praha.

Kandidáti do Boardu na příští období jsou:

President – Aneta Kaslová
Secretary – Alžbeta Masrnová
Treasurer – Alexandra Larina
IT Responsible – Michal Šulai

Motivační dopisy všech přihlášených kandidátů naleznete níže.

President – Aneta Kaslová
Secretary – Alžbeta Masrnová
Treasurer – Alexandra Larina
IT Responsible – Michal Šulai

Read More

Volby nového Boardu AEGEE-Praha na období 2016/2017

Dne 10. listopadu 2016 se bude konat lokální Agora. V rámci této akce proběhnou volby do nového Boardu a Supervisory Boardu AEGEE-Praha, bude prezentován Activity Report současného boardu za uběhlé období a rovněž se bude hlasovat o udělení čestného členství Ivanovi Gálikovi.

Voleb se může účastnit každý člen AEGEE-Praha. Akce se bude konat na VŠE v místnosti RB 210.

V příloze naleznete pozice, na které je možné kandidovat a jejich podrobný popis. Kandidatury s motivačními dopisy přijímáme do 7. listopadu 2016, 20.00 na e-mailové adrese aegee@aegee-praha.cz

Podrobný popis pozic:

President
Secretary
Treasurer
PR Responsible
HR Responsible
IT Responsible
Supervisory

Read More

AEGEE-Praha otevírá Working Groups!

Milí členové AEGEE-PRAHA!

Na vědomí se dává, že vaše anténa s příchodem nového roku nové projekty otevírá!

Protože víme a vážíme si toho, že máme spoustu krea(k)tivních členů, kteří se neustále touží rozvíjet, vytvořili jsme projekt zájmových volnočasových skupin, kde můžete své nápady realizovat. Tyto zájmové skupiny se budou věnovat problematice Human Resources (HR), Public Relations (PR) a Fundraising (FR).

Přečti si o našich zájmových skupinách více a pro více info či projevení zájmu neváhej kontaktovat koordinátory skupin.

Přihlašuj se do konce ledna, v únoru spouštíme naši jízdu!

Váš board

FR Working Group

Koordinátorka: San’ka Larina, alexandra.larina@aegee-praha.cz

HR Working Group

Koordinátorka: Nicole Piková, n...

Read More

Vánoční přání AEGEE-Praha

Milí členové a příznivci AEGEE-Praha!

Členové boardu Vám za celou pražskou antenu přejí krásné Vánoce a štastný nový rok!

A na co se můžete v novém roce těšit?

Po vánočním hodování je třeba se dostat zpět do kondice, a tak se rozhýbeme turnajem v badmintonu a plážovém volejbalu, hodinou bruslení, laser game či turnajem ve stolním fotbálku.

Začátkem jara proběhne druhá část výměny s AEGEE-Berlin, kdy se podíváme do Německa a budeme si tentokrát užívat roli hosta.

Pro nováčky i všechny ty, kteří se chtějí dozvědět o AEGEE více, či si zkrátka užít spoustu zábavy v dobré společnosti, chystáme  Local Training Course (LTC).

A co je nejdůležitější? Celý rok 2016 se ponese v duchu oslav, protože AEGEE-Praha v květnu slaví s...

Read More

Československý víkend vol. III

Poslední listopadový víkend se uskutečnilo v pořadí již třetí setkání antén z Česka a Slovenska. Na obvyklém místě “někde uprostřed”, ve vísce Sklené na Vysočině, se sjeli zástupci AEGEE-Bratislava, AEGEE-Brno, AEGEE-Plzeň a AEGEE-Praha. Cílem víkendu bylo prohloubit přátelské vztahy, domluvit budoucí spolupráci a sdílet zkušenosti a nápady. V průběhu víkendu jsme tedy diskutovali, workshopovali, vzdělávali se, rozšiřovali si obzory a hlavně jsme se dobře bavili.

Páteční večer se nesl v neformálním duchu vítání starých přátel a poznávání nových. Při seznamovacích hrách jsme museli zapojit nejen paměť, ale i fantazii a občas hrubou sílu – to když došlo na ničení nafukovacích balonků...
Read More

Hlasování a volby online

Vážení členové AEGEE-Praha,

rozhodli jsme se dát příležitost ovlivnit směřování AEGEE-Praha i takovým členům, kterým úplně nevyhovuje dnešní termín pro hlasování a volby. Bude tedy zpřístupněno hlasování a možnost volit nový board online. Pravidla:

  • hlasovat je umožněno prostřednictvím jednoznačně identifikovatelné e-mailové adresy pro členy AEGEE-Praha – hlasovat je možné v čase od 20.30 do 21.00 na e-mailovou adresu aegee@aegee-praha.cz, která bude v tomto čase otevřena supervisorovy voleb pro započítání hlasů – hlasovat je možné o schválení Activity reportu a volit Board AEGEE-Praha
  • pokud ma člen AEGEE-Praha zájem hlasovat a volit, je třeba se registrovat zasláním e-mailu na aegee@aegee-praha.cz do 20...
Read More

Kandidáti do boardu na rok 2015/2016

Již tuhle středu 4.11. v 19.45 se uskuteční Lokální Agora AEGEE-Praha, kde budeme volit nový Board pro období 2015/2016. Board (anebo správně česky Výbor) je hlavní řídící orgán AEGEE-Praha. Volby proběhnou v Rajské budově VŠE v místnosti RB 210 a možnost hlasovat mají všichni aktuální členové AEGEE-Praha.

Kandidáti do boardu na příští období jsou:

President – Karolina Jandová
Treasurer – Alexandra Larina
Secretary – Kateřina Klímová
PR Responsible – Alexandra Tomečková, Markéta Špičáková
HR Responsible – Nicole Piková, Aneta Kaslová
IT responsible – Martin Vrkoč

Motivační dopisy všech přihlášených kandidátů najdete ve formátu PDF níže:

Karolina Jandová, President

Alexandra Larina, Treasurer

Kateřina Klimová, Secretary

Alexa...

Read More